לכידת נחשים

שירות הלכידה

 

לכידת נחשים היא עיסוק מורכב ומסוכן שטומן בחובו ידע רב בזיהוי והתנהגות בעלי חיים. לכידת נחשים כוללת סריקה, איתור, זיהוי, לכידה, שחרור, והסברה. השירות שלנו מורכב משני מאפיניים עיקריים של קריאות, סריקה, ולכידה. סריקה נקראת לרוב לכידה כאשר מקומו של הנחש אינו ידוע (אולי נצפה או שיש סבירות כל שהיא להמצאותו).

לכידה גם היא בעלת מספר מאפיינים, לכידה פשוטה, לכידה מורכבת, או שאין אפשרות או יכולת ללכוד או אין רצון ללכוד (לפעמים לאחר זיהוי הנחש, או שהחיה אינה נחש). לכידה פשוטה היא לכידה שמקום הנחש ידוע, הוא נמצא, הגעה אליו היא נוחה וקל ללוכדו. ישנה אפשרות שלכידה פשוטה תהפוך מורכבת כיוון שהנחש אינו חיה סטטית והפעולה הראשונה של הנחש היא לברוח ולהסתתר. לכידה מורכבת יכולה להיות אחת מהאפשרויות הבאות: 

1. נחש נצפה או ידוע היכן הוא אך קשה להגיע אליו ומצריך שיטות או אזרים מיוחדים.    2. הנחש נצפה אך מקומו המדוייק אינו ידוע ולא נשמר קשר עין (נקרא גם סריקה לאיתור הנחש ולכידתו). ככל שאנחנו קרובים יותר לפעם האחרונה שהנחש נצפה כך הסיכוי לאיתורו יותר גבוה.

השירות שלנו הוא מידי, קריאה שמתקבלת מטופלת כארוע חירום, במידי, השירות שלנו ניתן 24/7 (כולל חגים ושבתות).

 

מיקום גאוגרפי

חשוב לזכור שמקומו הגאוגרפי של הלוכד והגעתו למקום חשובה להצלחת הלכידה. הגעה של לוכד נחשים סבירה הינהבין 20 ל-35 דקות. עם זאת יתכן זמן ארוך יותר אם הנחש נמצא במקום סגור כגון מחסן, בית, או מתחת לערמת עצים. חשוב בשיחת הטלפון עם הלוכד למסור מידע מדוייק על הימצאו וקשר העין עם קיים עם הנחש.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp